*SkinPen Rejuve Skin NeoLight 5x5ml ampuller

*SkinPen Rejuve Skin NeoLight

5x5ml ampuller

Varenr: SP1020
Ultra effektivt serum som brukes til å få en jevnere og lysere hudtone. Kun til profesjonelt bruk.
Inneholder 5x5 ml ampuller.
Serum som brukes i forbindelse med micro-needling behandling eller injeksjoner. Vær oppmerksom på Helsetilsynets regler om dette.
Aktive ingredienser:
Gluthatione 1.000 mg
Halidrys Siliqusa extract/ LIGHTOCEANE
Pueraria Lobata fra kudzo roten (antioksidant som er flere ganger sterke enn vitamin C)
Gluthatione er et av de nyeste og mest effektive ingredienser for å få en jevnere og lysere hudtone.
Gluthatione er en aminosyre og en kraftig antioksidant som produserer naturlig i kroppens celler. Det er vitenskapelig bevisst at Gluthatione forhindrer prouksjonen av melanin som er det pigmentet som gjør at vi blir brune. Lysner og forbedrer også pigmenterte strekkmerker, arr og aknearr. Kan også medføre at hårene blir lysere i det området som blir behandlet.
Lightoceane er et naturlig ekstrakt fra havtang Halidrys Siliquosa.
Det er vitenskapelig bevisst at det hemmer produksjonen av pigment i flere av fasene. Den har dessuten en anti-inflammatoriske egenskaper.
Produkt Info 3
1. Rensing og desinfiser området som skal behandles. 2. Behandling med Neolight 3. Bruk nål 36-pins eller 42-pins i 0,25- 0,75mm avhengig av hud • Behandlingsforløp: 1-2 ukers intervall, minst 6-10 ganger eller til ønsket effekt er oppnådd. • Vedlikehold etter behov. Hvis det oppnådde resultatet ikke opprettholdes, reverseres pigmenter igjen.
Produkt Info 2
Aqua, Glutathione, Sodium Chloride, Aminoethylphosphinic Acid, Butylene Glycol, Halidrys Siliquosa Extract, Pueraria Symbiozome (Kudzu) Extract, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Produktinformasjon

Antall i pk 5stk
Størrelse 5ml