Til toppen

Dadi'Oil 14,3ml

Produktnummer: HM196
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

Ny størrelse 14,3 ml

DADI`OIL - ØKOLOGISK NEGL- OG HUDOLJE 14,3 ML

  • Forhindrer sprøhet i neglene
  • Absorberes raskt
  • Trenger dypt ned i negl og hud uten å etterlate en fet overflate 
  • Gir fleksibilitet, styrke og glans
  • Fuktighetsgivende egenskaper for huden
  • Lang holdbarhet og fargestabilitet
  • Etterlater et vitaliserende utseende fra topp til tå
  • 95% sertifisert økologisk! *

Tips: 
- Bruk den gjerne også under øynene etter fjerning av sminke og på tørre hudpartier.
- Anbefales å bruke ved behandling av neglsopp sammen med HFL Solution Spray, kombinasjonen bidrar til at neglen friskner hurtigere. Les mer her

- Oljen er av lav molekylvekt og har et frysepunkt på 7 grader. Dersom din oljeflaske har fått et vokslikende/hvitt lag i bunnen av flasken er dette kun grunnet for lave temperaturer. Alt du trenger å gjøre er å varme flasken i et vannbad og oljen går tilbake til sin naturlige form.

* 95% sertifisert økologisk! 
Det er ikke brukt syntetiske plantevernmidler eller gjødsel i jorden, noe som betyr redusert forurensning i jord, luft og vann. Fornybar og bærekraftig produksjon som naturlig er bedre for miljøet.

Laget av 3 sertifiserte økologiske oljer; avocado, jojoba, virgen olivenolje og naturlig vitamin E (Tocopherol).
ljen har en ren, lett duft fra en blanding av 21 eteriske oljer, blant annet sitrus, vanilje, sitron, bergamot, rosmarin, sitrongress og lavendel.

PRODUKTBLAD

Dadi'Oil 3,75ml

95% sertifisert økologisk negl- og hudolje. Forebygger sprø negler.
HM198

Dadi'Oil 72ml

Økologisk neglolje og hudolje. Forebygger sprø negler.
HM197